• +90 539 841 71 13
  • info@lipalojistik.com
  • Lipa Lojistik, Çayırova / KOCAELİ, Türkiye

İLETİŞİM

Adres

Akse Mahallesi Rahmi Dibek Caddesi No:269,

Kat:2 Harmancı Plaza Çayırova / KOCAELİ

Telefon

Office: +90 539 841 71 13

Konteyner Taşımacılığı

Lojistik sektörü içerisinde yer alan Lipa Lojistik, yüklerinizin başına bir aksilik gelmeden güvenle taşınmasını sağlamaktadır. Mallarınızın sevki için güven duyacağınız konteyner taşıma çalışmaları ortaya koymaktadır.

Böylelikle nakliyat ile ilgili ihtiyaçlarınızın kısa süre içerisinde ortadan kaldırılmasını sağlamış olursunuz. Gelişmiş teknolojiyle birebir uyum sağlayan taşıma şekliyle, haftanın her günü hizmet vermektedir.

Gerek üstün teknoloji özelliğine sahip araçları gerekse de gerekli tüm ekipmanlarıyla müşterilerine yakışır bir nakliye hizmeti ortaya koymaktadır. Mallarınızın çıktığı yerden tutunda teslim edilecek varış noktasına kadar güvenli şekilde taşınmasına yardımcı olmaktadır.

Nakliye sektöründe ortaya koymuş olduğu üst düzey çalışmaları sonucunda sektörün en iyi firmalarından biri olmaya başlamıştır. İster çok yük yüklenebilirken isterseniz de farklı araçlara konteynerların aktarılması da sağlanmaktadır. Tamamen istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hareket edildiğinden dolayı sizlerde gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz.


Özelleştir Lipa Lojistik

Renk Tema